Fryzjerstwo

STRZYŻENIE WŁOSÓW:
Dbamy o szczegóły,  bo tylko perfekcyjnym strzyżeniem można wymodelować fryzurę idealną. Która nie  sprawia problemów w codziennym użytkowaniu.

KOLORYZACJA:
Dbamy o bezpieczeństwo więc pracujemy tylko na delikatnych i profesjonalnych kosmetykach indywidualnie dobranych według potrzeb.

Koloryzacja ton w ton: delikatna nie zawierająca amoniaku koloryzacja Coloring System to produkt dla tych wszystkich którzy pragną uzyskać naturalny efekt. Doskonale pokrywa siwiznę.

Koloryzacja Cramer: farba o delikatnym stężeniu amoniaku zawierająca olejek kokosowy dzięki, któremu koloryzując włosy jednocześnie dbamy o nie.

Koloryzacja trójwymiarowa HD: opracowana w oparciu o zaawansowaną technologię High Definition dzięki czemu efekt koloryzacji jest trójwymiarowy i jedyny w swoim rodzaju.

Preparat koloryzując Yo Cond: pielęgnacja koloru pozwala w krótkim czasie odświeżyć kolor. Kremowa konsystencja odżywia i jednocześnie koloryzuje w zaledwie 3 minuty.

Na Yo Koloryzacja bez amoniaku: bezwonna, bezpieczna dla kobiet w ciąży. Unikalny kompleks Na Yo oparty na naturalnych składnikach organicznych( nagietek działa łagodząco i kojąco wyciąg z jogurtu chroni włókno włosa i len który nadaje połysk i jedwabistość.

TRWAŁA ONDULACJA:
Dopasowujemy się do obowiązujących trendów.

Trwała ondulacja: zabieg, który ma zagorzałych zwolenników jak i przeciwników, ale jedno jest pewne, dobrze wykonana trwała może dodać nam kobiecości i pewności siebie, wszystko zależy od doboru odpowiednich kosmetyków.

METAMORFOZA:
Naszym celem jest abyś poczuła się wyjątkowo więc indywidualnie dla każdej klientki dobieramy rodzaj fryzury i zabieg. Ponieważ Wasze zadowolenie to nasz priorytet.

Head Lines: nowoczesny system trwałej stylizacji. Nadaje włosom objętość i elastyczność jednocześnie utrwalając fryzurę. Włosy przez tygodnie dają się łatwo i szybko układać. Po 6-8 tygodniach efekt równomiernie znika i wymaga odświeżania.

Olaplex: podczas zabiegów fryzjerskich zmienia się struktura włosa. Mostki dwusiarczkowe zawarte we włosie, ulegają zniszczeniom lub zerwaniom. Substancje zawarte w systemie OLAPLEX mają za zadanie zregenerować mostki, które uległy destrukcji. W ten sposób włosy nie tracą na jakości, a w zamian odzyskują blask, miękkość i zdrowie.

Keratynowe prostowanie: zaawansowana terapia, która przemienia zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Jest oparta na zastosowaniu keratyny głównego i najskuteczniejszego składnika, który jest podstawowym budulcem skóry, paznokci i włosów. Keratyna jest organiczna i naturalna daje włosom szansę powrotu do ich pierwotnego stanu naturalnego i zdrowego wyglądu.