Stylizacja paznokci

Metoda żelowa – Usługa ta polega na przedłużeniu naturalnego łoża płytki paznokciowej na pożądana przez klientkę długość za pomocą szablonu. Uzupełnienie wykonuje się po ok 4 tygodniach w zależności od potrzeb klientki.

Metoda hybrydowa – Zabieg przeznaczony jest dla paznokci naturalnych, użyty do tego lakier hybrydowy to połączenie lakieru z żelem. Zastosowanie tego produktu przy zabiegu manicure pozwoli na utrzymanie nieskazitelnego wyglądu naturalnych paznokci bez zadrapań przez 2-3 tygodnie.

Manicure tytanowy – Równie trwała alternatywa dla hybrydy. To nowoczesny sposób na wzmacnianie paznokci, jest bezpieczny na skóry i zdrowia. NIE WYMAGA UŻYCIA LAMP UV. Zabieg nie niszczy płytki paznokcia, jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Manicure japoński – Zabieg wzmacniający naturalną płytkę paznokcia. Polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w płytkę paznokciową. Efektem zabiegu są piękne, naturalnie błyszczące i twarde paznokcie.  To doskonała metoda na regenerację płytki po stylizacji paznokci metodą hybrydową lub żelową.