O nas

KAROLINA STRZELCZYK

kosmetolog

Cele mojej pracy to pasja wkładana w poprawę urody moich klientów poprzez wykonywanie specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu mogę w kompleksowy sposób dbać o zdrowy wygląd i urodę moich klientów. Posiadam również szeroką wiedzę na temat tego jak zmniejszyć ryzyko chorób skórnych i bardzo chętnie udzielam porad w tym temacie.

IZABELA PUZIO

fryzjer-stylista

Cechy z którymi się utożsamiam to wrażliwość, kreatywność i pasja. Inspirują mnie ludzie i dlatego cel jaki sobie założyłam to szczęśliwy klient. Napędza mnie to do działania. Specjalizuję się w strzyżeniach damskich, które podkreślam indywidualnie dobranym kolorem do każdej klientki. Wierze, że dzięki temu ulice naszych miast będą bardziej kolorowe i wesołe.

KAROLINA ŻMUDA

fryzjer-stylista

Zapisując się do szkoły fryzjerskiej spełniłam jedno ze swoich marzeń. Swoje doświadczenie od samego początku zdobywam pod okiem Izabeli Puzio. Włosy są dla mnie pasją, dlatego nieustanie poszukuje inspiracji, śledzę nowości fryzjerskie i przekładam je na prace z moimi klientkami. Największym wynagrodzeniem za moja pracę jest zadowolony klient.

PATRYCJA GABOR

stylista paznokci

Ukończyła kurs stylizacji paznokci pod okiem świetnych instruktorów. Stylizacja paznokci jest moja pasją. W swojej pracy dąży do perfekcji a zadowolenie klientek jest dla mnie najważniejsze.